strona główna o fundacji projekty kim jesteśmy wesprzyj nas kontakt
aplikuj
wydarzenia stypendium mentoring
projekty.
wydarzenia.
W ramach działalności Tworzymy organizujemy szereg wydarzeń, których wspólnym mianownikiem jest wsparcie młodzieży oraz rozwój ich kompetencji. Prowadzimy warsztaty ukierunkowane na poszerzanie i zdobywanie niezbędnej wiedzy, jak również mające na celu wsparcie młodych ludzi w doskonaleniu umiejętności miękkich. Połączenie to sprawia, że łatwiej będzie im osiągnąć sukces w przyszłym życiu zawodowym. Fundacja jest także organizatorem konkursów, webinariów oraz warsztatów. Aktualną ofertę można sprawdzić poniżej.
nadchodzące wydarzenia.
program stypendialny.
Program stypendialny jest skierowany do młodzieży, zamierzającej rozpocząć studia wyższe na wiodących, polskich uczelniach, która dla osiągnięcia tego celu potrzebuje stosownego wsparcia finansowego.
Przeznaczony jest dla absolwentów szkół średnich, wyróżniających się szczególnymi wynikami naukowymi oraz działaniami okołonaukowymi.
mentoring.
Program mentoringowy jest skierowany dla młodzieży, która chce lepiej poznać specyfikę pracy w danym obszarze oraz rozwijać niezbędne kompetencje do osiągania dalszych sukcesów.