strona główna o fundacji projekty kim jesteśmy wesprzyj nas kontakt
aplikuj
wydarzenia stypendium mentoring
kim
jesteśmy.
zarząd fundacji.
Katarzyna Klijer
Z wykształcenia psycholog, ukończyła studia na Goldsmiths, University of London i Maastricht University. Zawodowo związana z branżą konsultingową, gdzie łączy swoją pasję do pracy z ludźmi i biznesem. Posiada bogate doświadczenie w pracy projektowej na polskim i zagranicznym rynku. Kasia również chętnie angażuje się w działalność organizacji pozarządowych. W wolnych chwilach uwielbia podróżować oraz spędzać aktywnie czas. Łącząc te dwie pasje ukończyła oryginalny, ateński maraton.
Michał Lutek
Prawnik, związany z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu międzynarodowego prawa lotniczego i kosmicznego. Zaangażowany w działalność społeczną oraz samorządową. Doświadczenie zdobywał współpracując z polskimi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi oraz oferując wsparcie prawne w ramach działalności pro bono. Prywatnie pasjonat lotnictwa oraz pilot samolotowy w trakcie szkole-nia oraz entuzjasta kultury krajów portugalskojęzycznych.
zespół.
Marta Jadwiszczak
Manager programu mentoringowego. Biolog z wykształcenia, pasjonatka języków obcych i aktywnego spędzania czasu w naturze. Studia ukończyła na uniwersytetach w Irlandii i Szkocji i od ponad 12 lat mieszka za granicą. Pracowała w różnych placówkach badawczych, w tym na uniwersytecie w Nowym Jorku. Lubi angażować się w projekty społeczne, szczególnie związane z edukacją młodzieży i wyrównywaniem szans. Uwielbia łączyć swoje różne zainteresowania i umiejętności w pracy zawodowej. W wolnym czasie dużo czyta, chętnie podróżuje i pomaga w fundacji.
Dominika Borkowska
Młody umysł, otwarta głowa i kreatywna dusza - to trzy określenia, które opisują ją najlepiej. Zawodowo, jak i w fundacji, zajmuję się prowadzeniem Social Mediów. Po godzinach, staje się uczennicą Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu. Aktorka nowo powstałego, z ramienia wrocławskiej fundacji ART JTM, Teatru Dialogu. Wokalistka i twórczyni tekstów piosenek, działająca pod pseudonimem "dot.". Miłośniczka dobrej kawy, tatuaży oraz szopów.
Julia Szczepanik
Jest studentką trzeciego roku psychologii na specjalizacji klinicznej. W Tworzymy działa od marca 2022 roku i zajmuje się koordynacją projektu Job Education oraz social mediami. Julia w wolnych chwilach stara się aktywnie spędzać czas, bardzo lubi rośliny, szczególnie monstery oraz uwielbia koty.