strona główna o fundacji projekty kim jesteśmy wesprzyj nas kontakt
aplikuj
wydarzenia stypendium mentoring
o fundacji.
Fundacja TworzyMy powstała w 2021 roku. Jej głównym celem jest zapewnienie ambitnej młodzieży narzędzi do tego, żeby zmienić swoje życie na lepsze i wkraczać w dorosłość pełnymi wiary w siebie, oraz w to, że mogą zmieniać otaczający ich świat.
TworzyMy jest efektem wielu godzin spędzonych na rozmowach, licznych burzach mózgu, nielicznych sporach oraz przede wszystkim niezliczonych pokładów energii do tego, żeby działać na rzecz innych.
W TworzyMy spotykają się unikatowe podejścia ich fundatorów oraz osób zaangażowanych w jej działalność, co daje nam możliwość przygotowania programów, które w możliwie najszerszym wymiarze będą odpowiadać na potrzeby młodzieży wkraczającej w dorosłość.
Łącząc społeczne zaangażowanie Michała oraz biznesowy rys Kasi stworzyliśmy organizację, która prezentuje zupełnie nową jakość w działalności pozarządowej, opartą na współpracy oraz zaangażowaniu środowisk naukowych i biznesowych.
co tworzymy?
Twórca jednego z technologicznych gigantów oraz filantrop Michael Dell powiedział, że „[...] Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest”.

My w TworzyMy stawiamy sobie za cel urzeczywistnianie tych idei oraz przekuwanie marzeń młodych ludzi w sukces.
pobierz statut fundacji